All for Joomla All for Webmasters

O NAS

O NAS

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe INSTAL-PLUS Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wykonaniem instalacji  takich jak: wod.-kan., c.o., gaz, gazy techniczne w budynkach biurowo-administracyjnych, halach przemysłowych wraz z budową sieci zewnętrznych, a także wykonuje kompletne węzły cieplne, hydrofornie, pompownie, kotłownie opalane różnymi paliwami. Kotłownie są realizowane w oparciu o nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne kotły na paliwo gazowe i olejowe znanych producentów europejskich i krajowych.
Kierownicy budów posiadają wszystkie możliwe uprawnienia do wykonywania skomplikowanych instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych. PIM INSTAL-PLUS Sp. z.o.o. współpracuje jako podwykonawca z największymi firmami budowlanymi na terenie Śląska. Ze wszystkich zadań wywiązujemy się bez zastrzeżeń.

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe INSTAL-PLUS Sp. z o.o. ze swej strony zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, odpowiedni sprzęt, materiały i urządzenia, w które zaopatruje się bezpośrednio u producentów, co ma istotny wpływ na cenę finalną. Stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania materiałowe oraz urządzenia renomowanych firm zapewniające długoletnią niezawodną eksploatację oraz oszczędność energii.

Jeżeli szukacie Państwo firmy, której nie straszne są nowe wyzwania, a profesjonalizm w wykonywaniu usług stawia sobie na pierwszym miejscu, zapraszam do wysyłania zapytań ofertowych.